26. september 2017

Vahva spordipäev

Oleme juba päris mitu nädalat istunud kannatlikult klassiruumis ja usinalt õppinud. Seetõttu rõõmustasime spordipäeva üle väga.  Ka seekord mõtlesime õpetajatega, et las sügisene spordipäev olla pisut teistmoodi. Kehalise kasvatuse õpetaja Rassel  nuputas välja toredad sportlikud võistlused. Abiks olid talle suuremate klasside õpilased, kes aitasid sportlikke töötubasid läbi viia.
Kõigepealt kogunesime staadionile ja rivistusime klasside kaupa. Kutsusime ka Harmi õpipaiga lapsed meile spordipäevale, et nendega tuttavaks saada ja koos üks tore päev veeta:


Nüüd jagasime end kaheksaks võistkonnaks ning õpetajad  kirjutasid iga lapse käe peale tema rühma numbri, et kõik oma võistkonnad üles leiaks. Iga klassiõpetaja sai endale ühe võistkonna, keda abistada ja toetada ühest võistluse punktist teise juhatamisel. Kuna õpetaja Marju sai endale number 8 võistkonna, siis kahjuks teiste võistkondade lastest fotosid ei ole. Aga küllap saab ka allolevate piltide kaudu aimu, mida põnevat me tegime.


Esimeses teatevõistlused tuli joosta matini, pugeda läbi tunneli, joosta ümber tähise ja siis ruttu järgmisele lapsele teade edasi anda:Järgmises võistluses tuli ühtaegu osata ronida üle tõkete ja tõkete alt ka läbi pugeda .
Nüüd olime kahe võistluse jooksul saanud end soojaks teha ning kolmandas töötoas hakkasime muusika saatel limbot tantsima. Kel pulga alt läbipugemine ei õnnestunud, pidi astuma kõrvale ja hakkama muusika saatel tantsima. Võitsid need, kes suutsid kõige kauem limbotantsus vastu pidada. Meie klassis olid lihtsalt haruldaselt tublid ja painduvad Rando ja Regmar!!!'Kõige viimases võistluses tuli olla kiire jooksja  ja hea täpsusviskaja:Kel võistlused tehtud, sai veidi matil lõbutseda:Tänasel spordipäeval medaleid ja diplomeid ei jagatud ning tähtsad ei olnud võit ega head sportlikud võimed, vaid lapsed said nautida üheskoos sõpradega lõbusat ja sportlikku liikumist värskes õhus. Aitäh õpetaja Rasselile imetoreda päeva eest! Osa lapsi tänas õpetaja Rasselit ühiskalliga =)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar